Isikuandmete töötlemise põhimõtted

Erinevate sotsiaalkampaaniate käigus kogutud isikuandmeid (nimi, kontaktandmed) kasutab SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (edaspidi Sihtasutus) kontaktipidamiseks toetajatega ja vajadusel isiku toetusavalduse tõendamiseks. Iga kampaania korral, kus küsime isikute kontaktandmeid, teavitame isikut eraldi vajadusest nõustuda tema kontaktandmete töötlemisega Sihtasutuse poolt. Sihtasutus ei edasta isikute andmeid kolmandatele isikutele, v.a. seaduses ettenähtud juhtudel. Isikul on õigus alati oma nõusolek andmete töötlemiseks tagasi võtta, andes sellest Sihtasutusele teada posti või e-posti teel.

Annetuse tegemise üldtingimused:

  • Sihtasutusele erinevate kampaaniate käigus tehtud annetusi kasutatakse antud kampaania eesmärkide realiseerimiseks.
  • Annetusi saab teha kas ühekordselt või vormistades selle igakuise püsiannetusena.
  • Annetuse saab vormistada kas erinevate kampaaniate lehekülgedel oleva lingi kaudu Maksekeskuse annetuskeskkonnas või otse oma internetipangas või pangakontoris.
  • Annetuse valuutaks on euro.
  • Sihtasutusele tehtud annetustelt saab tagasi nõuda tulumaksuosa.
  • Sihtasutus edastab möödunud aasta jooksul tehtud annetuste andmed Maksuametile hiljemalt 1. veebruariks, v.a. juhul, kui isik on avaldanud soovi, et tema annetusandmeid Maksuametile ei edastataks.
  • Kui te ei soovi Sihtasutusele tehtud annetuste andmete edastamist Maksuametile, siis palun teatage sellest soovist Sihtasutusele hiljemalt järgmise aasta 1. jaanuariks kas posti või e-posti teel (Roosikrantsi 7-3a, 10119 Tallinn; info@saptk.ee).

Privaatsus ja turvalisus kampaanialehekülgedelt tehtud annetuste korral

I Turvalisus

Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks turvaline.

Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID, PIN-kalkulaatori või paroolikaardiga. Kõige turvalisem on internetipanka sisselogimine kasutades selleks ID-kaarti või Mobiil-ID-d.

Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.

Kui Sul on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta koheselt ühendust oma kodupangaga.

II Privaatsus

Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.

Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avaldata kolmandatele osapooltele.

Annetajatele, kes on sisestanud oma e-posti aadressi, saadame aeg-ajalt e-kirju, teavitades neid sihtasutuse kampaaniatega seotud olulistest sündmustest. Soovi korral saate meile igal ajal teada anda, et Te ei soovi e-kirju saada.

Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või tema andmete kustutamist, andes sellest Sihtasutusele teada posti või e-posti teel.

Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab annetuskeskkond küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja saaks keskkonda sisse logida ja erinevate tema poolt tehtud valikute meelespidamiseks. Lisaks sellele kasutab küpsiseid Google Analytics anonüümse veebikülastuse statistika kogumiseks.