Dominus est – see on Issand!

5.00

Category:

Athanasius Schneider

Dominus est – see on Issand!” sisaldab Kesk-Aasia piiskopi mõtisklusi Pühast Armulauast. “Püha Armulaua jagamise viis, mille olulisust pole alati piisavalt mõistetud, on tegelikkuses väga suure tähtsusega ja mõjutab vahetult usklike usku ja pühendumust, sest peegeldab seda hoolt, armastust ja usku, millega Kirik kohtleb oma Issandat ja üleloomulikku Peigmeest, kes on kohal leiva ja veini alandlike kujude all,” kirjutab piiskop Athanasius Schneider.

Raamat on paljudes riikides saanud usklike jaoks tõeliseks sensatsiooniks ning tõotab liturgilise tervenemise protsessis kujuneda oluliseks mõjutajaks.

Athanasius Schneider sündis 1961. aastal Kõrgõzstanis (Kesk-Aasias) küüditatud sakslastest vanemate perekonda, kes olid seotud ka Eestiga. Athanasius Schneider pühitseti 1990. aastal preestriks ning 1997. aastal omistati talle Augustinianumi Instituudist patristika vallas doktorikraad. 1999. aastal seati ta Kasahstanis Karaganda seminari professoriks ja 2006. aastal nimetati Schneider Karaganda abipiiskopiks.

Autor Athanasius Schneider

Tõlkija Marju Õunpuu

Toimetajad Aive Haljand ja Krista Hirvoja

Ilmumisaasta 2009

Formaat pehmekaaneline

Lehekülgi 64 lk

Kirjastaja Elukultuuri Instituut

ISBN 9789949188550