Valmistudes teismeeaks

5.00

Category:

James B. Stenson

Miks te mind ei usalda?; Miks te kohtlete mind ikka veel nagu last?; Miks te seate piiranguid sellele, mida ma kannan ja millist muusikat ma kuulan?; Kas ei ole silmakirjalik topeltstandard, et täiskasvanud joovad alkoholi, aga mõistavad hukka noori, kes alkoholi ja muid uimasteid tarvitavad?

Need on mõned küsimustest, millega paljude teismeliste vanemad igapäevaselt kokku puutuvad ning millele käesolev pisike raamat võimalikke vastuseid pakub. Raamat julgustab juba väikeste laste vanemaid andma oma lastele selgeid moraalseid juhiseid, et vältida konflikte teismeeas ning aidata neil voorustes kasvada.

James B. Stenson on kõrgelt hinnatud haridusnõustaja, kes on töötanud koostöös paljude Põhja-Ameerika, Suurbritannia, Iirimaa ja Austraalia koolidega. Ta on mitmete populaarsete kasvatusteemaliste teoste autor ning enam kui 20 aastase kogemusega õpetaja.

“See on kõige realistlikum ja praktilisem raamat laste kasvatusest kristlike põhimõtete järgi, mis on eesti keeles ilmunud. Siin rõhutatakse laste kasvatuse olulisust juba esimestest eluaastatest alates, seostatuna noore inimese hilisema küpsuse ja vastutustundega. Samuti antakse konkreetseid juhiseid, kuidas aidata lapsevanemal suhelda oma teismelise lapsega, põhjendades siiralt ja julgelt seatud piiranguid ja põhimõtteid. Raamat on mõeldud eelkõige väikeste laste vanematele, et teadlikult ja läbimõeldult valmistuda nende teismeeaks.”

Nele Aus, kuue lapse ema, õpetaja

Autor James B. Stenson

Tõlkija d Kadi Maria Vooglaid ja Aive Haljand

Toimetajad Nele Otto ja Helve Trumann

Ilmumisaasta 2009

Formaat pehmekaaneline

Lehekülgi 80 lk

Kirjastaja Elukultuuri Instituut

ISBN 9789949188055